na-img-384.jpg

Sposoby na urodę

Zabiegi mezoterapii bezigłowej oraz igłowej przeprowadzamy w salonach urody, tam składamy się w ręce specjalisty, ponieważ trudno a nawet niebezpiecznie byłoby wykonać te czynności samemu.

Sprawa jest się jednak zupełnie inaczej jeżeli chodzi o mezoterapię mikroigłową, można się pokusić o zainwestowanie w sprzęt, jaki jest powszechnie dostępny i stosunkowo niedrogi. Specjalne rollery są sprzedawane bardzo często już z gotowymi ampułkami witaminowymi, lub można dokupić je osobno. Przyjmijmy że chcemy zająć się rozstępami, więc kupujemy ampułki z mieszanką składników, które najlepiej sprawdzą się w konfrontacji z rozstępami oraz bliznami.


Na blogu: https://wle.pisz.pl/dobre-polskie-kosmetyki


Przygotowanie ciała lub osób do samodzielnego przeprowadzenia mezoterapii mikroigłowej powinno być dokładne, bo musimy dbać o dezynfekcji również naszego rollera (wszystkie informacji są opisane w instrukcji obsługi). Kiedy jesteśmy już gotowi nakładamy serum na miejsce które chcemy „rollować” i z odpowiednim naciskiem przejeżdżamy ok.4 razy w pionie, poziomie i po skosie. Następnie na tą część ciała nakładamy odpowiedni krem. Lekkie pieczenie, zaczerwienienie są normalnym objawem, ponieważ ingerujemy w tkanki, ale tym samym pobudzamy skórę do regeneracji.